Hlavně se z toho nepodělatO životě, který se nesmí brát moc vážně

A takovej to mohl bejt krásnej den...

Publikováno 02.08.2016 v 11:12 v kategorii Rodina, zdraví, apod., přečteno: 93x

Zítra musim k doktoru, můžu si přispat. Plna radosti, nad hodinkou spánku navíc, nařizuju budíka na sedmou a slastně usínám. Bum, prásk…vyletim v šoku z postele, co se to děje, asi mi barák padá na hlavu. Tak ne, klídek, to jen sousedi opět zapomněli, že dveře se zavírají klikou a nemlátí se s nima jak s vratama od chlíva. Mrknu na hodiny - půl pátý, snad se mi podaří znovu zabrat, srdíčko neustále bije jak na poplach.

Je pět hodin, pořád ještě nespim.

Vrrrrrrrrrrrrrrrrrvrrrrrrrrr, probírám se, takže se mi nakonec podařilo usnout. Ale co to tady vrčí, mrknu na hodiny, šestá. Jo aha, drahoušek si v šuplíku zapomněl takovej ten chytrej náramek, co vám počítá kroky, kalorie, možná i to, kolikrát jste se byli vykadit. No a k tomu všemu je tam i budík. Manžel sice odjel na čtrnáct dní pryč, ale náramek mi tam nechal. Zřejmě pro vzpomínku, aby se mi tolik nestejskalo, miluju ho.

Tak teď už určitě neusnu. Postěžuju si na FB a jdu do koupelny.

K doktoru jsem přijela v osm, o patnáct minut dřív, jsem první, hurá. Přišla mi sms od šéfa v kolik dorazim, že potřebuje něco pořešit. Píšu, že do devíti stopro, ale možná i dřív, protože jsem na řadě. Ve třičtvrtě na devět píšu, že pořád ještě sedim v čekárně…..

Do kanceláře jsem dorazila ve čtvrt na deset. Nesnídala jsem, tak si honem otvírám aspoň krabici s řepnou šťávou a lačně hltám. Chyba, měla jsem si to nalejt do hrnku. Nešťastně koukám na pokydaný triko a kalhoty…postěžuju si na FB.

Zanedlouho dorazil kolega s lístečkem z obchodu a dožaduje se proplacení. S hlavou plnou řepný šťávy, respektive toho, jak jí dostanu z oblečení dolů a kolik lidí mě v tom flekatým oblečení dneska vlastně uvidí, šáhnu do kasy a vyplácim požadovanou částku. Zavřu trezor a v tu ránu už jsem zase na mrtvici. Že já vzala prachy z tý přihrádky, kde bylo připraveno do banky? Nebo ne? Já prostě nevim. Takže všechno vyndat a počítat…..na FB už to raději nepíšu, aby kamarádi, pro moje dobro, neposlali ty svalnatý pány se svěrací kazajkou  a začínám spíš přemýšlet o tom, jestli by nebylo lepší všechno pro jistotu zabalit a vrátit se do postele, kde to dneska všechno vlastně odstartovalo…. :D

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?